درباره ما

شانیلو چیست ؟

امروزه دنیای کسب و کارهای حرفه‌ای با ده سال گذشته تفاوت زیادی دارد ، در گذشته با داشتن یک شرکت ، دفتر و تعدادی پرسنل همه می‌توانستند پیشرفت کنند و اگر در مسیر درستی قدم بر می‌داشتند ، سهم خوبی از بازار تجاری نصیب‌‌شان می‌شد ، اما در حال حاضر برای داشتن سهم بالا در بازار رقابت نیاز به یک ویترین است ، ویترینی که مخاطبان و مشتریان بالقوه را از مکان‌های دور و نزدیک با زمینه کاری‌ شما آشنا کرده، برندتان تبلیغ کند و شرکت را به فروش بالاتری برساند. این دقیقا همان تفاوتی است که میزان سهم تجاری رقبا در بازار کسب و کار را مشخص می‌کند.

  • فروشگاه آنلاین همان ویترین کسب و کارها است. فرقی نمی‌کند کسب و کاری کوچک یا بزرگ، تثبیت شده یا یک استارتاپ کاملا جدید باشد. برای ارسال پیام‌های بازاریابی قدرتمند و گسترش دامنه مخاطبان به یک ویترین خوب و قوی نیاز است

با داشتن یک پروفایل تجاری در شبکه تجاری شانیلو می‌توانید :

از رقبا پیشی بگیرید ، یعنی داشتن یک فضای اختصاصی برای تبلیغ و معرفی کالا و خدمات، به کسب و کارتان یک امتیاز ویژه نسبت به سایر رقبا می‌دهد.

اتوماسیون بازاریابی و فروش منحصر به فرد خود را راه اندازی کنید .

فعالیت‌های بازاریابی، پیدا کردن مشتریان جدید و بالقوه، معرفی کسب و کار ، محصول یا خدمات‌ را سریع‌تر و کارآمدتر انجام دهید.

مشتری‌های قدیمی‌ راحت‌تر به کسب و کارتان دسترسی پیدا می‌کنند.

با تصمیم گیری مناسب برای ایجاد یک پروفایل تجاری قدرتمند در منابع و هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و نتیجه بهتری در کسب و کار به دست آورید.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی شبکه تجاری شانیلو متعلق به ناصر سقطچی زنجانی می باشد .